Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
Owszem - merytoryczna jakość wniosku ma podstawowe znaczenie, ale tylko jeśli jest to wniosek o dofinansowanie unijne, który weryfikowany jest przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego. W przypadku wniosków o dofinansowanie budowy dróg z tzw. schetynówek - wnioski gmin zarządzanych przez wójtów innego pochodzenia niż PSL/ PO nie mają szans. Nie jestem z Rybczewic, pochodzę z innej  gminy z terenu woj. lubelskiego, zajmuję się opracowywaniem wniosków dla różnych gmin i mam na tym polu spore doświadczenie.
HM,ciekawe że najwięcej zrealizowanych projektów jest w gminach  z zupelnie innej opcji politycznej?No to może należy zmienić partię dla dobra gminy?Pan wójt nie jest stabilny jeśli chodzi o uczucia partyjne więc nie powinno mu to sprawiać problemu.Jeśli jesteś inteligentny to wyczujesz sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL swoim zachowaniem raczej szkodzi a nie pomaga rolnikom. Politycy PSL w większości wiejskiego pochodzenia - swoimi wypowiedziami i zachowaniem ośmieszają rolników i wieś w oczach mieszkańców miast. Jeżeli bowiem Minister Rolnictwa - wybrany do Sejmu przez rolników, pozwala sobie na określanie swoich wyborców mianem "frajerzy", to faktycznie ci co go wybrali "frajerami" są. Jeżeli politycy PSL mówią już coś o sprawach rolnictwa to tylko dlatego, że od rolników uzależniony jest ich dalszy beztroski pobyt na stanowiskach. Rolnik zawsze się sam wyżywi - PSL nigdy.
Zresztą niektórym mieszkańcom miast samo pochodzenie ze wsi przeszkadza ,nawet jak masz 4 fakultety i 10 dyplomów.Jeśli uważasz ,że miejsce urodzenia świadczy o wartości czlowieka to masz niską samoocenę.Czlowiek prosty to nie prostak,wiele razy spotkalam na uczelni gorszych prostaków i bufonów niż przed sklepem w Rybczewicach.Zresztą temat kompleksów nie jest tu omawiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się "młodamamuśka " tu naprodukowała ho,ho ! Zamiast opiekowac się swoim bachorem co jakiś desperata jej zrobił. Nie ujadajcie tu suczki i pieski, bo i tak przegracie.Jak zwykle zresztą. Nikt nie lubi szczekającej sfory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się "młodamamuśka " tu naprodukowała ho,ho ! Zamiast opiekowac się swoim bachorem co jakiś desperata jej zrobił. Nie ujadajcie tu suczki i pieski, bo i tak przegracie.Jak zwykle zresztą. Nikt nie lubi szczekającej sfory.
No wlaśnie,szczególnie tak niekulturalnej .Zorro byl gentelmenem,o ile wie pan co znaczy to slowo.Jeśli mam coś normalnego do powiedzenia to dlaczego mam się nie wypowiadać?Robię to kulturalnie i rzeczowo w przeciwieństwie do niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się "młodamamuśka " tu naprodukowała ho,ho ! Zamiast opiekowac się swoim bachorem co jakiś desperata jej zrobił. Nie ujadajcie tu suczki i pieski, bo i tak przegracie.Jak zwykle zresztą. Nikt nie lubi szczekającej sfory.
 Straszny CHAM z ciebie Zorro. Po twoim wpisie widzę szkołę Pana Wójta i jego sztabu :) , czyżby słowa rozpaczy przemawiały przez ciebie Zorro. Sam nic mądrego i pięknego nie napisałeś a krytykujesz innych, prawda w oczy kole ;). A kto wygra wybory dowiemy się 17 listopada i o tym zadecydują wszyscy  wyborcy z naszej  gminy . Pozdrawiam wszystkich  :wub: .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalam od soltysa ,że będą kolejne zebrania z inicjatywy p.Masicz,zapraszam do dyskusji.Oczywiście się wybieram,wreszcie ktoś kto liczy się z opinią publiczną.
Jeśli będzie jakieś zebranie to dajcie znać. Z chęcią posłucham tej kobiety, bo wrażenie wywiera pozytywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HM,ciekawe że najwięcej zrealizowanych projektów jest w gminach  z zupelnie innej opcji politycznej?No to może należy zmienić partię dla dobra gminy?Pan wójt nie jest stabilny jeśli chodzi o uczucia partyjne więc nie powinno mu to sprawiać problemu.Jeśli jesteś inteligentny to wyczujesz sarkazm.
Wiszę , że interesujesz się tematem :) . Dobrze napisałaś, temat godny uwagi i nie wszystkim znany. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będzie jakieś zebranie to dajcie znać. Z chęcią posłucham tej kobiety, bo wrażenie wywiera pozytywne.
Problem w tym,że w niektórych miejscowościach blokowane są informacje,np.kartka puszczona przez wieś ,,ginie,, w śmietniku zamiast przejść kulturalnie i powiadomić mieszkańców.Druga sprawa w  tym ,że budynki publiczne slużące ludziom np.na takie wlaśnie zebranie nie są udostępniane ,,przeciwnikom wójta,,Jednym slowem jak na Bialorusi albo w innym totalitarnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym,że w niektórych miejscowościach blokowane są informacje,np.kartka puszczona przez wieś ,,ginie,, w śmietniku zamiast przejść kulturalnie i powiadomić mieszkańców.Druga sprawa w  tym ,że budynki publiczne slużące ludziom np.na takie wlaśnie zebranie nie są udostępniane ,,przeciwnikom wójta,,Jednym slowem jak na Bialorusi albo w innym totalitarnym kraju.
Nasza remiza w Bazarze powinna być udostępniona każdemu, gdyż pełni rolę "świetlicy" i na ten cel dostała dofinansowanie - z tego co wiem, wystarczy tlko zgłosić się do Mateusza Wawrzyckiego - on powinien udzielić wszystkich informacji. A o spotkaniu w Rybczewicach wiedziałem z ulotki, którą odnalazłem w swojej skrzynce, ale niestety termin mi nie pasował a bardzo chciałem tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza remiza w Bazarze powinna być udostępniona każdemu, gdyż pełni rolę "świetlicy" i na ten cel dostała dofinansowanie - z tego co wiem, wystarczy tlko zgłosić się do Mateusza Wawrzyckiego - on powinien udzielić wszystkich informacji. A o spotkaniu w Rybczewicach wiedziałem z ulotki, którą odnalazłem w swojej skrzynce, ale niestety termin mi nie pasował a bardzo chciałem tam być.
No wlaśnie odmówiono tam dostępu.Może po tych wpisach ktoś ocknie się i uświadomi sobie,że nie ma prawa odmówić bo to nie wlasność prywatna p.wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym,że w niektórych miejscowościach blokowane są informacje,np.kartka puszczona przez wieś ,,ginie,, w śmietniku zamiast przejść kulturalnie i powiadomić mieszkańców.Druga sprawa w  tym ,że budynki publiczne slużące ludziom np.na takie wlaśnie zebranie nie są udostępniane ,,przeciwnikom wójta,,Jednym slowem jak na Bialorusi albo w innym totalitarnym kraju.
  To nie wszystko.Szwadrony Śmierci zwolenników Kwiatosza wyłapują bohaterskich przeciwników onego i zamykają w kazamatach gdzie są poddawani nieludzkim torturom ! Jak donoszą podziemne ściśle zakonspirowane media ,  Wójt i jego siepacze masowo rostrzeliwują ludnośc ! ŚMIERC I POŻOGA ! Bohaterska Barbie wciąż trwa na posterunku ,ale jej los wydaje się przesądzony.Zginie wkrótce na stosie niczym Dziewica Orleańska ! Sąsiednie gminy organizują na prędce obozy dla uchodzców ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE !  APOKALIPSA NADCHODZI ! Ta gmina już nigdy nie będzie taka sama...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wszystko.Szwadrony Śmierci zwolenników Kwiatosza wyłapują bohaterskich przeciwników onego i zamykają w kazamatach gdzie są poddawani nieludzkim torturom ! Jak donoszą podziemne ściśle zakonspirowane media ,  Wójt i jego siepacze masowo rostrzeliwują ludnośc ! ŚMIERC I POŻOGA ! Bohaterska Barbie wciąż trwa na posterunku ,ale jej los wydaje się przesądzony.Zginie wkrótce na stosie niczym Dziewica Orleańska ! Sąsiednie gminy organizują na prędce obozy dla uchodzców ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE !  APOKALIPSA NADCHODZI ! Ta gmina już nigdy nie będzie taka sama...  
Już lecę schron kopać,zadowolony?Masz niestety dowcip malo inteligentny i malo śmieszny.Poczucia humoru tyle co u chińczyka na straganie.Poziom dowcipu rzeczywiście jakoś z ukosa ,ciągnie w dól.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wszystko.Szwadrony Śmierci zwolenników Kwiatosza wyłapują bohaterskich przeciwników onego i zamykają w kazamatach gdzie są poddawani nieludzkim torturom ! Jak donoszą podziemne ściśle zakonspirowane media ,  Wójt i jego siepacze masowo rostrzeliwują ludnośc ! ŚMIERC I POŻOGA ! Bohaterska Barbie wciąż trwa na posterunku ,ale jej los wydaje się przesądzony.Zginie wkrótce na stosie niczym Dziewica Orleańska ! Sąsiednie gminy organizują na prędce obozy dla uchodzców ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE !  APOKALIPSA NADCHODZI ! Ta gmina już nigdy nie będzie taka sama...  
Cha, cha,cha.......podobną sytuacja jest w Krzczonowie, tam też jest Dziewica Orleańska i ućiśnieni przez wójta mieszkańcy. może razem trzeba jakąś rewolucję wywołać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha, cha,cha.......podobną sytuacja jest w Krzczonowie, tam też jest Dziewica Orleańska i ućiśnieni przez wójta mieszkańcy. może razem trzeba jakąś rewolucję wywołać?
Szkoda,że nie wiesz o co u nas chodzi.Wasz Krzczonów jakoś się rozwija a u nas dno i wodorosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wszystko.Szwadrony Śmierci zwolenników Kwiatosza wyłapują bohaterskich przeciwników onego i zamykają w kazamatach gdzie są poddawani nieludzkim torturom ! Jak donoszą podziemne ściśle zakonspirowane media ,  Wójt i jego siepacze masowo rostrzeliwują ludnośc ! ŚMIERC I POŻOGA ! Bohaterska Barbie wciąż trwa na posterunku ,ale jej los wydaje się przesądzony.Zginie wkrótce na stosie niczym Dziewica Orleańska ! Sąsiednie gminy organizują na prędce obozy dla uchodzców ! RATUJ SIĘ KTO MOŻE !  APOKALIPSA NADCHODZI ! Ta gmina już nigdy nie będzie taka sama...  
  :D też mi się spodobała ta odrobina luzu.Awanturnikom i pieniaczom też by się spodobała ,ale pod warunkiem ,gdy byłaby o wójcie :D Szima,byłem cierpliwy i czekałem na odpowiedz bardzo długo.Jednak okazałeś się cykorem bez odrobiny odwagi  cywilnej , więc nie zasługujesz na to by z tobą konwersowac. Mlodamamuśka ,zorro co napisał to napisał ,ale trochę racji ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wójt oglosil na stronie internetowej urzędu ,iż gmina walczy o tytul Gminy Roku 2014, :blink: ,Nominacja do tytuł „Gmina Roku 2014" w ogólnopolskim plebiscycie „Orły Polskiego Samorządu 2014", to dla gminy, z tak małym budżetem, wielkie wyróżnienie. Dziś możemy się pochwalić efektywnością wykorzystywania środków unijnych i zewnętrznych, inwestycjami w rozwój regionu, a także dbałością o warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości oraz jakość życia lokalnej społeczności – podkreśla Mirosław Kwiatosz, Wójt Gminy Rybczewice. :o TO JEST TOTALNE KLAMSTWO.Nominacja NIE JEST za zaslugi gminy i jej urzędników ale mieszkańców.CHODZI O INDYWIDUALNE WYKORZYSTYWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH PRZEZ POSZCZEGÓLNYCH ROLNIKÓW.Ilu mądrych i przedsiębiorczych mieszkańców SAMO zlożylo wnioski i SAMO pozyskalo dotacje na WLASNE inwestycje w gospodarstwach.Gmina NIE MA z tym nic wspólnego!Wstyd ,żeby wójt tak klamal!. :excl:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D też mi się spodobała ta odrobina luzu.Awanturnikom i pieniaczom też by się spodobała ,ale pod warunkiem ,gdy byłaby o wójcie :D Szima,byłem cierpliwy i czekałem na odpowiedz bardzo długo.Jednak okazałeś się cykorem bez odrobiny odwagi  cywilnej , więc nie zasługujesz na to by z tobą konwersowac. Mlodamamuśka ,zorro co napisał to napisał ,ale trochę racji ma :)
Brzdąca to ,,niechcący,,twój super wychowany synuś ci sprawil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdąca to ,,niechcący,,twój super wychowany synuś ci sprawil.
Oto cała mlodamamuśka co przed chwilą do kultury osobistej wzywała... bez komentarza...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdąca to ,,niechcący,,twój super wychowany synuś ci sprawil.
Spokojnie,dam sobie radę bez obrażania innych,ale dziękuję za obronę. ;) Pan zwolennik pisze o konwersacji ale widać nie wie co to znaczy.Otóż to jest kulturalna rozmowa ,poparta konkretnymi argumentami,ale pan ich nie przyjmuje do wiadomości więc po co na pusto strzępić język?Jednym z nielicznych panów do konwersacji jest tu pan Slawek,bo widać że chce rzeczywiście dobra gminy.Z resztą zaczepek szkoda dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto cała mlodamamuśka co przed chwilą do kultury osobistej wzywała... bez komentarza...
Jak prześledzisz moje wpisy to może się kultury i merytorycznej rozmowy nauczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...